ÖVRIGT / Diverse / Hästar 11565111
nr 1156 5111
Hästar
2 st, modell äldre, höjd: 15 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:06:04
100 kr
200 kr